باشکوه ، مجلل ، مدرن و ایمن

AKO به عنوان آسانسور پکیج و پله برقی دوستدار محیط زیست و تماما هوشمند، خالق یک ارزش جهت پروژه های صنعت ساختمان می باشد ، زیرا فعالیت ما در صنعت آسانسور و پله برقی بر پایه نبوغ ، خلاقیت و ایده های نوین استوار می باشد.  بدون شک آسانسورها نقش مهمی در زندگی روزمره شهری دارند. در واقع، آسانسورها روزانه بیش از یک میلیارد نفر را جابجا می کنند و آنها را به پرکاربردترین و ایمن ترین وسیله حمل و نقل در جهان تبدیل می نمایند. ما در حال تغییر شکل صنعت آسانسور هستیم زیرا بر این باوریم که در عصر حاضر، محوریت نگهداری از محیط زیست و هوشمند سازی رتبه اول در خلاقیت و نوآوری را تشکیل می دهد و قطعا AKO تنها آسانسور موجود در خاورمیانه می باشد که بر اساس پروتکل های حفاظت از محیط زیست و استفاده از سیستم های کاملا هوشمند توسعه یافته است.

1
2

کارشناسان AKO به شما کمک می کنند تا بهترین راه حل را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید. آنها همچنین موفقیت پروژه شما را از طراحی و نصب گرفته تا تعمیر و نگهداری، نوسازی و تا پایان عمر محصول تضمین می نمایند. AKO با تکیه بر توانمندی های خود که در ذیل به آن اشاره می گردد، آماده ارائه بهترین و هوشمندانه ترین راهکار برای حمل و نقل عمودی افراد در پروژه ساختمانی شما می باشد.

معرفی سازمان

برند AKO بخشی از هلدینگ فطرس بوده که با قدمت حدود 30 سال، قدرتمندترین شرکت مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی خاورمیانه می باشد. هلدینگ فطرس با دارا بودن حدود 185 نفر پرسنل جوان، متخصص، نخبه و توانا، محصولات با کیفیت بالا و فرآیندهای هوشمند و صنعتی را برای پیشرفت پایدار، توسعه می دهد. برند AKO و همچنین تمام شرکت ها و برندهای تابعه هلدینگ فطرس ، توسط یک هیئت مدیره سه نفره رهبری می گردد.

اهداف

در AKO، مهارت های مهندسی پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی، ما را به یک شریک قابل اعتماد و خلاق برای شما تبدیل خواهد نمود. مشتریان AKO، به جهت طراحی و مهندسی دقیق، ارائه محصولات با استانداردهای جهانی، خدمات پس از فروش حرفه ای و همچنین نگهداری با کیفیت از سیستم های ارئه شده، به راهکارهای ما اعتماد دارند.  استفاده از فن آوری های به روز و دوستدار محیط زیست و همچنین ارائه راه حل های هوشمند برای ایجاد ایمنی، راحتی و كارآمدی آسانسورها ، در حال و  آینده، دلیلی بر تعهد همکاری کارآمد بین AKO و مشتریان می باشد تا با مشارکت ما و فعالین صنعت ساختمان، شهرها و ساختمان ها بهترین مکان برای زندگی شوند.

راهکارهای AKO

راهکارهای AKO شامل انواع آسانسور (آسانسور خانگی، آسانسور باری، آسانسور خودروبر، آسانسور پانوراما، آسانسور بیمارستانی، آسانسور غذابر) بصورت کششی و یا هیدرولیک، پله برقی و پیاده روی متحرک می باشد. توانایی های ما با خدمات با کیفیت بالا و مشتری مدار و همچنین بسته های نگهداری و نوسازی تکمیل می شود و راهکارهای AKO با اهداف زیر ارائه می گردد:
* افزایش ظرفیت حمل و نقل
* کاهش فضای مورد نیاز
* ایمنی افزایش یافته است
* بهره وری انرژی بهبود یافته است
* دوام و قابلیت بازیافت بیشتر
* کنترل مصرف انرژی
* دوستدار محیط زیست
* کاملا هوشمند

6
7

آسانسور AKO

ظرفیت و سرعت مرزی ندارد

AKO در به حرکت نگه داشتن افراد در ساختمانهای مسکونی و اداری ، هتل ها ، بیمارستان ها ، ایستگاه های قطار و فرودگاه ها نقش مطلوبی را ایفا می کند. آسانسور AKO شامل آسانسورهای مسافربر و باری بصورت کششی و یا هیدرولیک جهت حمل  مسافر، تخت بیمارستان، بار، خودرو، غذا و … توسط معماران ، برنامه ریزان و مدیران تأسیسات جهت ساختمان های جدید التاسیس و یا پروژه های نوسازی و بازسازی مورد انتخاب قرار می گیرد. آسانسور هوشمند AKO ، با راه حل های نوآورانه ، افزایش ایمنی کاربر ، راحتی سواری برتر و حداکثر دسترسی در تحرک آینده سهیم می باشد.

پله برقی AKO

یک پله بالاتر

پله برقی AKO در حال حاضر جزو بهترین های جهان می باشد. اما این موضوع برای ما کافی نیست. به همین دلیل است که ما به طور مداوم در حال نوآوری برای بهبود عملکرد، کارایی، راحتی و ظاهر آنها هستیم. ، پله برقی AKO مطابق با نیازهای شما می باشد، از پله برقی فرودگاهی برای ترافیک سنگین گرفته تا طرح‌های مد روز برای فضاهای داخلی لوکس. پله برقی AKO جریان ترافیک و کارایی سیستم حمل و نقل مسافرین در ایستگاه‌های قطار و فرودگاه‌ها، مراکز خرید، فروشگاه‌های بزرگ و مجتمع‌های اداری را بهینه می کند.

پیاده روی متحرک AKO

راه حل هوشمند برای افزایش تحرک شهری

پیاده روی متحرک AKO راه حلی ایده آل برای جابجایی گروه های بزرگ مردم در ساختمان ها به صورت ایمن و سریع است. AKO راه حل هایی برای همه کاربردها دارد، از مراکز خرید گرفته تا فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن. AKO با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و سیستم های مدیریتی به روز، شاهکارهای سازگار با محیط زیست را برای برآورده کردن نیازهای زندگی شهری خلق می کند. پیاده روی متحرک AKO را می توان به گونه ای تولید کرد که در هر شرایط آب و هوایی عمل کند تا نیازهای هر محیط فردی را برآورده کند و می تواند مطابق با حجم کاری پروژه بر اساس استفاده از آن باشد.